StartBank

Achilles JQS

Betongelementforeningen

 

Halfen AS - Grønt Punkt

 

Henning Evjeberg

Stilling: Daglig Leder
Telefon: 51 82 34 25
Mobil: 906 42 688
e-post: henning@halfen.no

Nils Idsø

Stilling: Salgssjef
Telefon: 51 82 34 30
Mobil: 951 19 682
e-post: nils@halfen.no

 

    

Kenneth Sola

Stilling: Teknisk sjef
Telefon: 51 82 34 20
Mobil: 916 89 123
e-post: kenneth@halfen.no

 

Steffen Halvorsen

Stilling: Salgsingeniør
Telefon: 51 82 34 35
Mobil: 99569999
e-post: steffen@halfen.no
    

Ørjan Vikedal

Stilling: Salgsingeniør
Telefon: 51 82 34 10
Mobil: 922 53 162
e-post: orjan@halfen.no

Jorunn Lilleskog

Stilling: Salgs- og innkjøpskoordinator
Telefon: 51 82 34 02
Mobil: 901 23 709
e-post: jorunn@halfen.no
   

Daniel Ricardo Escobar

Daniel Ricardo Escobar

Stilling: Lager- og transportansvarlig
Telefon: 51 82 34 05
Mobil: 947 95 320
e-post: daniel@halfen.no

 Kolbjørn Kalsås

Kolbjørn Kalsås

Stilling: Prosjektsalg
Telefon: 51 82 34 15
Mobil: 452 20 752
e-post: kolbjorn@halfen.no
   
   

Besøk eller kontakt oss på følgende måter:


Vis større kart

Halfen AS
Flintegata 4, 4016 Stavanger
Postboks 2080, 4095 Stavanger

Telefon: 51 82 34 00
Telefaks: 51 82 34 01


Hjemmeside: www.halfen.no
E-post: post@halfen.no
 

Tips en bekjent om denne artikkelen

Design by InBusiness | Powered by i-tools.no